Szanowni Członkowie Rady decyzyjnej,

uprzejmie informujemy, iż w dniu w dniu 14.10.2019r. t.j. poniedziałek o godz. 16.00 w biurze Stowarzyszenia "Euro Country" w Polskiej Cerekwi, przy ulicy Karola Miarki 2 - Zamek odbędzie się szkolenie dla Członków Rady decyzyjnej Stowarzyszenia "Euro-Country".

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dot. Zasad ewaluacji i monitoringu Lokalnej Strategii kierowanej przez Społeczność, szkolenie odbędzie się w dniu 27.04.2017 r. o godzinie 12:00 w biurze Stowarzyszenia "Euro-Country" w Polskiej Cerekwi. Prosimy wszystkich o przybycie.

 

Utworzono: 20 kwiecień 2017

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z wypełniania biznesplanów.

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego kto chce lub potrzebuje nauczyć się konstruować biznesplan. Podczas szkolenia prowadząca skupi się na biznesplanie dla Działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER. Poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Szanowni Członkowie Rady

Stowarzyszenia „Euro-Country”

Zarząd Stowarzyszenia „Euro-Country" zaprasza na szkolenie wszystkich członków Rady decyzyjnej Stowarzyszenia „Euro-Country", które odbędzie się w dniu 12 grudnia 2016 r. o godzinie 16:00 w biurze Stowarzyszenia, przy ulicy Karola Miarki 2 w Polskiej Cerekwi.

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Środa z Funduszami".

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się terminem kolejnego spotkania z cyklu „Środa z Funduszami (…)” zwracam się ponownie z uprzejmą prośbą o zamieszczenie na Państwa stronach ogłoszenia informującego o spotkaniu.  Najbliższe spotkanie na współpracę międzynarodową będzie miało miejsce 9 listopada  2016 r. o godz. 10:00 w budynku Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Damrota 30 w Kędzierzynie-Koźlu.

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie
z cyklu „Środa z Funduszami”.

Najbliższe spotkanie dla podmiotów działających w obszarze ochrony zdrowia będzie miało miejsce 5 października2016 r. o godz. 10:00 w budynku Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Damrota 30.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Szkolenie z pisania biznesplanów.

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce lub potrzebuje nauczyć się konstruować biznesplan.

Celem szkolenia jest:

  • nabycie umiejętności przydatnych w procesie tworzenia biznesplanów,
  • zdobycie umiejętności budowy modelu finansowego projektu,
  • przedstawienie, zilustrowany licznymi przykładami i zadaniami, zagadnień z zakresu konstruowania elementów biznes planu i analizy sprawozdań finansowych,
  • praktyczne przygotowanie do samodzielnego tworzenia biznes planów.

Szkolenie odbędzie się 07.09.2016 r. o godzinie 16:00 w Centrum Kultury w Polskiej Cerekwi przy ulicy Kozielskiej 3. Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne lub mailowe zgłaszanie udziału, zgłoszenia przyjmujemy do 2 września, telefon: 77 8873 027 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie
z cyklu „Środa z Funduszami”.

W poniedziałek 20 czerwca br. w zamku w Polskiej Cerekwi miało miejsce szkolenie członków rady decyzyjnej oraz pracowników biura LGD „Euro-Country”. Przedmiotowe szkolenie dotyczyło pracy organu decyzyjnego LGD w zakresie oceny zgodności operacji/projektów z LSR oraz według lokalnych kryteriów wyboru w ramach wdrażania LSR przez LGD, co jednocześnie stanowiło temat i cel szkolenia. W szkoleniu wzięli udział wszyscy członkowie rady decyzyjnej. Szkolenie prowadziła Aleksandra Szlagowska-prezes zarządu Stowarzyszenia „Euro-Country”.

W dniu 20 czerwca 2016r. o godzinie 16:00 w w zamku w Polskiej Cerekwi, przy ulicy Karola Miarki 2 (sala po prawej stronie) odbędzie się szkolenie dla Członków Rady decyzyjnej  oraz pracowników biura Stowarzyszenia "Euro-Country".

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami”.

 

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie
z cyklu „Środa z Funduszami”.

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie
z cyklu „Środa z Funduszami”.

Najbliższe spotkanie dla służb ratowniczych będzie miało miejsce 13 stycznia 2016 r. o godz. 10:00 w Sali nr 5 przy Placu Wolności 13 w Kędzierzynie-Koźlu.

 

Zapraszamy do udziału w  bezpłatnych szkoleniach dla opolskich producentów żywności "Nasz Ekoprodukt". Wszelkie niezbędne informacje dotyczące szkleń, liczba godzin, zakres i korzyści na stronie:

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Środa z Funduszami". Najbliższe spotkanie dla szkół i uczelni będzie miało miejsce 7 października 2015r. o godzinie 10:00 w sali nr 12 przy Placu Wolności 1 w Kędzierzynie-Koźlu.

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu we współpracy z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki w Opolu zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dotyczące działania 2.4 w ramach RPO WO 2014-2020, które będzie miało miejsce 14 września 2015r. o godzinie 12:00 w sali nr 12 przy Placu Wolności 1 w Kędzierzynie-Koźlu.

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie
z cyklu „Środa z Funduszami”.
Najbliższe spotkanie dla przedsiębiorstw na projekty B+R oraz innowacje będzie miało miejsce 2 września 2015 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej nr 1 w Kędzierzyńsko-Kozielskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Szkolnej 17.