ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie ofert na nagrody dla uczestników konkursu kulinarnego pn. Najlepszy kołocz z terenu LGD Euro-Country, który odbędzie się w dniach 30-31.05.2015 r.:

1. pojemnik na ciasto okrągły firmy CURVER - 6 szt.

2. pojemnik na ciasto prostokątny firmy CURVER - 3 szt.

3. zestaw sztućców do tortu firmy FUTURE - 9 szt.

 Transport do klienta w cenie.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na usługę konserwacyjną kserokopiarki Sharp AR-5516N w biurze LGD Euro-Country. Usługa powinna obejmować: czyszczenie zespołu utrwalania, naprawę podajnika bocznego.

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na ubezpieczenie 66 uczestników jednodniowego spływu kajkowego organizowanego w dniu 9 maja 2015r.

Informacje dodatkowe:

ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10000-20000, dla 66 osób.


 

Prosimy o przesyłanie ofert do 7 maja 2015 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faksem 77 487 54 22 lub osobiście w biurze Fundacji Euro-Country.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na transport (przewóz) 66 uczestników jednodniowego spływu kajakowego.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie ofert na catering - posiłek regeneracyjny po zakończonym spływie kajakowym 9.05.2015 r. w formie zestawu obiadowego (filet z kurczaka, ziemniaki, surówka z białej kapusty) dla 66 osób. Dowóz, jednorazowe opakowania i plastikowe sztućce w cenie usługi.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na projekt, skład i druk ulotki, która ma promować miejscowość Zakrzów wg poniższej specyfikacji: format A4, falcowana na 3, papier kreda 170 gr, kolor obustronnie, nakład 3000 szt., projekt graficzny, skład, wydruk i transport do klienta w cenie.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie ofert na nagrody dla uczestników Wojewódzkiej Wystawy Stołów Wielkanocnych:

1. pojemnik na ciasto okrągły firmy CURVER - 22 szt.

2. pojemnik na ciasto prostokątny firmy CURVER - 22 szt.

3. zestaw sztućców do tortu firmy FUTURE - 22 szt.

 

Transport do klienta w cenie.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na przeprowadzenie badań dot. ewaluacji postępów wdrażania LSR 2007-2013 Lokalnej Grupy Działania Fundacji Euro-Country-Partnerstwo dla zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich. Badania mają zostać przygotowane zarówno na podstawie wywiadów, jak i materiałów źródłowych, w formie analizy oraz danych tabelerycznych w wersji papierowej i elektronicznej.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na przedłużenie licencji programu antywirusowego Eset Security Pack Box na 3 stanowiska/ 12 miesięcy.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na bindownicę Opus Bingo. Transport do klienta w cenie.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na niszczarkę Wallner FXD85B.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na publikację o miejscowości Pawłowiczki wg poniższej specyfikacji: format B5 (pionowy),32 strony +  4 strony okładka papier kreda błysk 300 g, wewnątrz papier kreda błysk 150 g, zdjęcia w tekście, druk okładki i wnętrza publikacji 4/4 (druk dwustronny pełnokolorowy),uszlachetnienie folia błyszcząca na okładce jednostronnie, oprawa szyta dwiema zszywkami zwykłymi, nakład 1000 egzemplarzy, projekt, korekta językowa, druk i transport do klienta w cenie. Publikacja będzie posiadała nr ISBN, publikacja musi posiadać niezbędne logotypy zgodnie z księgą wizualizacji PROW 2007-2013

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na toner do kserokopiarki Sharp AR-5516N. Transport do klienta w cenie.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na komplet tuszy (czarny,żółty, niebieski, różowy) do drukarki Brother MFC-440CN. Transport do klienta w cenie.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na komplet tuszy w wersji XL do drukarki HP OfficeJet 6000. Komplet ma obejmować 4 szt. tuszy (czarny, żółty, niebieski, różowy). Transport do klienta w cenie.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na pelerynę przeciwdeszczową wg poniższej specyfikacji: nakład 100 szt., zróżnicowane rozmiarowo, nadruk logotypów w jednym kolorze ( w kolejności: logo Unii Europejskiej, logo LEADER, logo Euro-Country, logo PROW), transport do klienta w cenie.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na wynajem namiotu o powierzchni 600 m2 (15x40 m) z kompletem ław i stołów, oświetleniem – lampy jarzeniowe, z podestem na Gminny Dzień Dziecka w gmnie Bierawa w terminie 30.05-31.05.2015 r. Montaż, demontaż i transport w cenie wynajmu.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na zestaw piśmienniczy (długopis+pióro), np. Cosmo wg poniższej specyfikacji: znakowanie w jednym kolorze, z pudełkiem, projekt i transport wliczone w cenę, zestaw musi posiadać wszystkie logotypy zgodnie z księgą wizualizacji PROW 2007-2013, wycena dla 100 szt. i 200 szt.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na 1 tablicę promocyjną dla miejscowści Wierzch (gmina Głogówek) wg poniższej specyfikacji: tablica o wymiarach 240 cm x 120 cm, materiał PCV spienione 3 mm, zalaminowana, odporna na warunki atmosferyczne, konstrukcja ocynkowana, wkopanie, betonowanie, druk tablicy w kolorze, projekt graficzny, tablica musi posiadać wszystkie logotypy zgodnie z księgą wizualizacji PROW 2007-2013, transport do klienta w cenie.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na kolorowankę dla dzieci wg poniższej specyfikacji: format A3 skladany do A4, 16 stron (1 strona 80 g) + okładka 200 g kolororowa jednostronna (4+0), obrazek do kolorowania czarno-biały, rysunki po stronie Euro-Country, pod rysunkiem krótka informacja o obrazku, projekt i transport wliczony w cenę, kolorowanka musi posiadać niezbędne logotypy zgodnie z księgą wizualizacji PROW 2007-2013, wycena dla 100 szt. i 200 szt.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na fartuch kuchenny wg poniższej specyfikacji:

faruch kuchenny kolorowy, 200 szt., projekt graficzny i transport w cenie, nadruk lub nadruk na naszywce jeden kolor, wycena dla nadruku i naszywki z logotypami, fartuch musi posiadać wszystkie niezbędne logotypy zgodnie z księgą wizualizacji PROW 2007-2013.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na długopis, np. Porto wg poniższej specyfikacji: znakowanie w jednym kolorze, projekt i transport w cenie, druk pełen kolor, długopis musi posiadać logotypy zgodnie z księgą wizualizacji PROW 2007-2013, wycena dla 100 szt. i 200 szt.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na teczkę wg poniższej specyfikacji: format A4, foliowana mat lub błysk, zadruk jednostronny lub dwustronny, druk pełen kolor, papier kreda 350 g, projekt i transport w cenie, teczka musi posiadać logotypy zgodnie z księgą wizualizacji PROW 2007-2013, wycena dla 100 i 200 sztuk.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zwracamy się z prośbą o przesłanie oferty na plakat informujący o wystawie stołów wiekanocnych wg poniższej specyfikacji: nakład 400 szt., format A2, druk w kolorze jednostronnie 4+0, papier kreda 130 g błysk, projekt graficzny i transport w cenie, plakat musi posiadać niezbędne logotypy zgodnie z księgą wizualizacji PROW 2007-2013.