L.P.IMIĘ I NAZWISKONAZWA PODMIOTUREPREZENTOWANY SEKTORREPREZENTOWANA GMINA
1.Marek StańczykStowarzyszenie Przyjaciół GoszycspołecznyBierawa
2. Krzysztof FicońGmina BierawapublicznyBierawa
3.Mariusz Matuszek-osoba fizycznaBierawa
4. Bernadeta Poplucz-Osoba fizycznaBierawa
5. Celina Grzesik-Osoba fizycznaBierawa
6. Mirosław WierzbaGminne Centrum Kultury i Rekreacji w BierawiePubliczny i mieszkaniecBierawa
7. Joachim MorcinekLuk-Son Joachim MorcinekgospodarczyBierawa
8. Beata Kopeć-mieszkaniecBierawa
9. Mariusz CichońSpot-light sp. z o. o.gospodarczyCisek
10. Tomasz GolaszOchotnicza Straż Pożarna w Miejscu OdrzańskimspołecznyCisek
11. Aleksandra Szlagowska-PapuzińskaTowarzystwo Promocji i Rozwoju Wsi Cisek – CISEK 2000społecznyCisek
12. Alojzy Ketzler-Osoba fizycznaCisek
13. Anna Ryborz-Osoba fizycznaCisek
14. Rajmund FrischkoGmina CisekpublicznyCisek
15. Roman AdamOchotnicza Straż Pożarna w Roszowickim LesiespołecznyCisek
16. Marek StefanidesLEGENDIS .pl Biuro Rachunkowe & BHP Marek StefanidesgospodarczyCisek
17. Hubert KubanekOchotnicza Straż Pożarna w MaciowakrzuspołecznyPawłowiczki
18. Jerzy TreffonGmina PawłowiczkipublicznyPawłowiczki
19. Waldemar RuzikPiekarnictwo „Ruzik” Waldemar RuzikgospodarczyPawłowiczki
20. Agnieszka Wieczorek-GrinerStowarzyszenie Odnowy Wsi ZakrzówspołecznyPolska Cerekiew
21. Piotr KanzyGmina Polska CerekiewpublicznyPolska Cerekiew
22. Jan GroegerSOLIDARIS sp. z o.o.gospodarczyPolska Cerekiew
23. Łukasz AlbertFundacja Euro-Country – Partnerstwo dla zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskichspołecznyPolska Cerekiew
24. Beata WawrzynekStudio Urody Fryzjer Kosmetyka Solarium Beata WawrzynekgospodarczyPolska Cerekiew
25. Ireneusz Smal-Osoba fizycznaPolska Cerekiew
26. Maria Wieczorek-Juzwiszyn-Osoba fizycznaPolska Cerekiew
27. Aneta Piela-Osoba fizycznaPolska Cerekiew
28. Elżbieta Dziuda - KampaStowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi MechnicaspołecznyReńska Wieś
29. Barbara WołowskaStowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Długomiłowic „Nasze Jutro”społecznyReńska Wieś
30. Tomasz KandzioraGmina Reńska WieśpublicznyReńska Wieś
31. Jerzy KowalskiStowarzyszenie Rozwoju Reńskiej WsispołecznyReńska Wieś
32. Krzysztof ChałatFirma Usługowa „AQUA-ACTIVE”gospodarczyReńska Wieś
33. Jakub RoszukOkręg Polskiego Związku Wędkarskiego w siedzibą w OpoluspołecznyOpole
34. Mariusz Machulak-Osoba fizycznaCisek
35. Maria Kusz-Ketzler-Osoba fizycznaCisek
36. Mariola Mnich-Osoba fizycznaBierawa
37. Kornelia DragaStowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Nieznaszyn-Nasz NieznaszynspołecznyCisek
38. Dariusz KołekStowarzyszenie Sympatyków Grudyni Wielkiej i okolicspołecznyPawłowiczki
39. Monika NowakStowarzyszenie „Aktywna wieś”społecznyReńska Wieś
40. Mariusz AdamGminny Ośrodek Kultury w CiskupublicznyCisek