10 maja w Pałacu w Polskiej Cerekwi odbyły się warsztaty krawieckie. Jak uszyć sowę?? Zadanie nie proste, ale uczestnicy warsztatów poradzili sobie z nim bezbłędnie.

Pani Justyna Bugiel z Klub Młodego Technika przekazała wszystkim podstawy szycia, te teoretyczne i praktyczne. Każdy uczestnik miał do dyspozycji maszynę do szycia, zestaw materiałów i akcesoriów niezbędnych do uszycia sowy. Po 2 godzinach pracy, efekt był zdumiewający. Z niecierpliwością czekamy na kolejne warsztaty. W ramach projektu „Naturalnie i zdrowo- oferta warsztatów rękodzielniczych dla mieszkańców terenu Euro-Country” przewidzieliśmy jeszcze warsztaty: robienia ścieżek, mydlarskie, zielarskie i kiszenia.

Kolejne już w czerwcu. Szczegóły już niebawem na naszej stronie www.euro-country.pl oraz profilu facebookowym. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Warsztaty krawieckie zostały zorganizowane w ramach projektu „Naturalnie i zdrowo- oferta warsztatów rękodzielniczych dla mieszkańców terenu Euro-Country” realizowanego w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

pierwsze warsztaty rękodzielnicze już za nami 4

pierwsze warsztaty rękodzielnicze już za nami 2

pierwsze warsztaty rękodzielnicze już za nami 1