Serdecznie zapraszamy 4 grudnia na Jarmark Bożonarodzeniowy do Sukowic. 

Uwaga zmiana terminów!!!

Jeśli jesteś sprzedawcą dobrego jedzenia, zwłaszcza z asortymentem świątecznym, lokalnym producentem zdrowej żywności, rękodzielnikiem, rzemieślnikiem, handlarzem ciekawymi i ładnymi rzeczami (wykluczona tzw. "chińszczyzna") to właśnie dla Ciebie ta informacja!

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia "Euro-Country",

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza Państwa, na walne zebranie data i godzina: 28 września 2022 roku o godzinie 16:30. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 23.09.2022

Podczas zebrania zostaną poruszone następujące tematy:

  1.     Zatwierdzenie sprawozdania za rok 2021
  2.     Zmiany w Statucie.
  3.     Budowa nowej Lokalnej Strategii Rozwoju.
  4.     Bieżąca realizacja naszych działań.

Mając na uwadze ważność spraw poruszanych na Walnym Zebraniu oraz to, że podczas głosowania musi być obecna co najmniej połowa członków uprawnionych do głosowania, prosimy wszystkich członków Stowarzyszenia "Euro-Country"o uczestnictwo w zebraniu.

W imieniu Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu serdecznie zapraszamy na drugą (i zarazem ostatnią edycję…) Ekopikniku organizowanego w ramach naszego wspólnego projektu „Głos mają ryby. Ochrona dziedzictwa kulturowego i bioróżnorodności w środowiskach wodnych w Muzeum Wsi Opolskiej i na terenie Śląska Opolskiego”

Termin: 11 września (niedziela) 2022 r. godz. 10.00 – 18.00
Organizator: Muzeum Wsi Opolskiej, ul. Wrocławska 174, 45-835 Opole
Charakter imprezy: Impreza plenerowa o charakterze ekologicznym
Wstęp: bezpłatny
Szczegółowy program imprezy znajdziecie na stronie https://muzeumwsiopolskiej.pl/glos-maja-ryby-ekopiknik-w-muzeum-program-imprezy/

Plakat GLOS MAJA RYBY EKOPIKNIK 2022 1 716x1024

Uwaga, razem z sołectwem Sukowice zaczynamy zbierać zgłoszenia na 4 rajd rowerowy "Śladami Utopca". Zapisy u sołtysa Sukowic tel.: 721 920 839 lub w naszym biurze tel.: 77 88 73 027.

Uwaga, poszukujemy chętnych producentów lokalnych do wystawienia stoiska podczas imprezy "Gotujemy z Utopcem" w dniu 4 września br. przed zamkiem w Polskiej Cerekwi.

Jeżeli oferujesz wyjątkowy i charakterystyczny dla obszaru Euro-Country produkt lub usługę

Zapraszamy na webinarium

„Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia"

27 lipca 2022 r. , godz. 10.00

Podczas webinarium będzie można uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 26 lipca do 14:00) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie, zostanie wysłany w osobnej wiadomości w dniu wydarzenia.

Webinarium moderowane będzie przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego
w Nysie. Informacje na temat wsparcia (Projekt Pomysł na starcie kluczem do biznesu) przedstawi specjalista z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.

Dla kogo

Zapraszamy osoby fizyczne z obszaru woj. opolskiego w wieku od 30+ roku życia zamierzające założyć działalność gospodarczą, pozostające bez pracy (bezrobotne, poszukujące pracy, bierne zawodowo) oraz osoby pracujące (zatrudnione na umowach cywilnoprawnych, na umowach krótkoterminowych, których miesięczne zarobki nie przekraczają płacy minimalnej).

Razem z sołectwem Sukowice czekamy na Wasze zgłoszenia na 3 rajd rowerowy "Śladami Utopca". Zapisy u sołtysa Sukowic tel.: 721 920 839 lub w naszym biurze tel. 77 8873 027 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tym razem odwiedzimy: Dębową, Długomiłowice, Gościęcin oraz Reńską Wieś.

Uwaga mieszkańcy gminy Cisek, przypominamy że 04.07.2022 spotykamy się z Wami w urzędzie gminy o 15:00.

Podkategorie