Serdecznie zapraszamy na szkolenie z wypełniania biznesplanów.

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego kto chce lub potrzebuje nauczyć się konstruować biznesplan. Podczas szkolenia prowadząca skupi się na biznesplanie dla Działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER. Poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

 

Szkolenie odbędzie się 17.10.2016 r. o godzinie 16:00 w Centrum Kultury w Polskiej Cerekwi przy ulicy Kozielskiej 3. Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne lub mailowe zgłaszanie udziału, zgłoszenia przyjmujemy do 13 października, telefon: 77 8873 027 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podczas szkolenia będzie można uzyskać informacje związane z PROW 2014-2020.

Biznesplan to element planowania strategicznego. Wytycza cele, metody działania oraz pomaga dokonać właściwego wyboru spośród kilku wariantów inwestycyjnych. Przedstawia analizę stanu obecnego firmy, a także może być podstawą działania dla przyszłych przedsiębiorców. Biznesplany mają wiele definicji. Najogólniej rzecz ujmując, jest to średnioterminowy i kompleksowy spis celów oraz zadań, jakie stawia się przed przedsiębiorstwem, ujęty w formie pisemnej. Często potrzebny przy zakładaniu firmy, wdrażaniu nowego projektu lub ubieganiu się o kredyt lub dofinansowanie np. z funduszy Unijnych.