Członkowie Stowarzyszenia

L.P. IMIĘ I NAZWISKO NAZWA PODMIOTU REPREZENTOWANY SEKTOR REPREZENTOWANA GMINA
1. Marek Stańczyk Stowarzyszenie Przyjaciół Goszyc społeczny Bierawa
2. Krzysztof Ficoń Gmina Bierawa publiczny Bierawa
3. Mariusz Matuszek - osoba fizyczna Bierawa
4. Bernadeta Poplucz - Osoba fizyczna Bierawa
5. Celina Grzesik - Osoba fizyczna Bierawa
6. Urszula Olejnik - Osoba fizyczna Bierawa
7. Mirosław Wierzba Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Bierawie publiczny Bierawa
8. Joachim Morcinek Luk-Son Joachim Morcinek gospodarczy Bierawa
9. Beata Kopeć - mieszkaniec Bierawa
10. Stawarz Zbigniew - mieszkaniec Bierawa
11. Mariusz Cichoń Spot-light sp. z o. o. gospodarczy Cisek
12. Tomasz Golasz Ochotnicza Straż Pożarna w Miejscu Odrzańskim społeczny Cisek
13. Aleksandra Szlagowska Towarzystwo Promocji i Rozwoju Wsi Cisek – CISEK 2000 społeczny Cisek
14. Alojzy Ketzler - Osoba fizyczna Cisek
15. Anna Ryborz - Osoba fizyczna Cisek
16. Rajmund Frischko Gmina Cisek publiczny Cisek
17. Roman Adam Ochotnicza Straż Pożarna w Roszowickim Lesie społeczny Cisek
18. Marek Stefanides LEGENDIS .pl Biuro Rachunkowe & BHP Marek Stefanides gospodarczy Cisek
19. Hubert Kubanek Ochotnicza Straż Pożarna w Maciowakrzu społeczny Pawłowiczki
20. Jerzy Treffon Gmina Pawłowiczki publiczny Pawłowiczki
21. Waldemar Ruzik Piekarnictwo „Ruzik” Waldemar Ruzik gospodarczy Pawłowiczki
22. Agnieszka Wieczorek-Griner Stowarzyszenie Odnowy Wsi Zakrzów społeczny Polska Cerekiew
23. Piotr Kanzy Gmina Polska Cerekiew publiczny Polska Cerekiew
24. Jan Groeger SOLIDARIS sp. z o.o. gospodarczy Polska Cerekiew
25. Łukasz Albert Fundacja Euro-Country – Partnerstwo dla zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich społeczny Polska Cerekiew
26. Beata Wawrzynek Studio Urody Fryzjer Kosmetyka Solarium Beata Wawrzynek gospodarczy Polska Cerekiew
27. Ireneusz Smal - Osoba fizyczna Polska Cerekiew
28. Maria Wieczorek-Juzwiszyn - Osoba fizyczna Polska Cerekiew
29. Aneta Piela - Osoba fizyczna Polska Cerekiew
30. Elżbieta Dziuda Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Mechnica społeczny Reńska Wieś
31. Barbara Wołowska Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Długomiłowic „Nasze Jutro” społeczny Reńska Wieś
32. Marian Wojciechowski Gmina Reńska Wieś publiczny Reńska Wieś
33. Tomasz Kandziora Stowarzyszenie Rozwoju Reńskiej Wsi społeczny Reńska Wieś
34. Krzysztof Chałat Firma Usługowa „AQUA-ACTIVE” gospodarczy Reńska Wieś
35. Marian Magdziarz Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w siedzibą w Opolu społeczny Opole

 

Deklaracja Członka na lata 2014-2020 - do pobrania poniżej.

Załączniki:
Plik
Pobierz ten plik (deklaracjaczłonka2014_2020.pdf)deklaracjaczłonka2014_2020.pdf